Vitajte v Lužiankach, vitajte doma

Nový život v Lužiankach

Bývanie v novej štvrti

Ideálna lokalita

Lužianky sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili komfortne, kdekoľvek práve ste. Či už si vychutnávate grilovačku so susedmi na záhrade, alebo sa člnkujete s rodinou na jazere.

Celá štvrť je preto zasadená do tichej lokality na juhu mesta. Charakterizuje ju výborná prepojenosť, dostatok služieb a množstvo príležitosti na oddych, šport alebo kultúrne vyžitie.

Lužianky ideálna lokalita

Dostatok miesta pre život

Na ploche 344 414 m2 vznikne 235 pozemkov ideálnych pre výstavbu rodinných domov, polyfunkčný bytový objekt, obchodná zóna, viacero športovísk, škôlka, kultúrne centrum a v neposlednom rade jazero dostupné pre všetkých.

Každý pozemok ponúka štedrú rozlohu a na tých najväčších sa môžete pokojne stratiť.
Ich výmera je totiž až 2621 m2.

Lužianky dostatok miesta pre život

Bývanie pre každého

Nová štvrť Lužianky ponúka výber ideálneho bývania podľa seba. Na každom pozemku si môžete postaviť vysnívaný dom alebo sa rozhodnúť pre bývanie v radovej domovej zástavbe. Bytový objekt ponúkne 88 bytových jednotiek.

Výstavba prebehne formou ,,zero waste“, aby sme pre vás zachovali kvalitu pôdy a aby sme ochránili jedinečné biotopy v lokalite.

Lužianky bývanie pre každého

Všetko, čo potrebujete

Služby a trávenie voľného času

Potešte seba aj svoje deti

Budúci obyvatelia si sami môžu zvoliť zloženie a zameranie obchodov a komunitných služieb v ich novej štvrti.

K dispozícii bude aj škôlka, ktorá ponúka alternatívnu formu výchovy. Deti budú vedené k ohľaduplnému správaniu a naučia sa výhody komunitného života.

Lužianky potešte seba aj svoje deti

Aktívny oddych a trávenie voľného času

Jazero bude v lete spolu s riekou plniť funkciu ochladzovania okolitej klímy, poskytuje príležitosti na rôzne vodné športy alebo môže slúžiť ako oddychová zóna.

V Lužiankach nájdete tiež futbalové ihrisko, atletickú dráhu, tenisové kurty a samozrejmosťou je vybudovanie cyklistických chodníkov.

Lužianky aktívny oddych a trávenie voľného času

Kultúrne centrum pre všetkých

Chceme, aby ste mali v Lužiankach možnosť rozvíjať nielen telo, ale aj ducha. Súčasťou kultúrneho centra bude kultúrny dom, kinosála, centrum voľného času a škôlka.

Lužianky kultúrne centrum pre všetkých

Flexibilné parkovanie

V Lužiankach nebude problém zaparkovať. Dostatok parkovacích miest nájdete nielen na pozemkoch pred rodinnými domami, ale aj pri športoviskách, obchodnom centre, polyfunkčnom bytovom dome a pri jazere.

Nezabúdame ani na ekologickejšiu formu dopravy a preto pribudnú aj nabíjacie stanice pre elektromobily.

Lužianky flexibilné parkovanie

FAQ

Tu nájdete odpovede
na vaše najčastejšie otázky.