Spoznajte výhody bývania na juhu Senca

Ideálne podnebie

Užite si veľké množstvo slnečných dní, ktorým je Senec známy široko-ďaleko.

V okolí nájdete niekoľko štrkových jazier vrátane obľúbených Slnečných jazier a rieku Čierna voda. Tie prirodzene ochladzujú horúcu letnú klímu a prinášajú rovnováhu do lokality.

Lužianky ideálne podnebie

Čistota životného prostredia

Zachovalé lužné lesy a viacero špecifických druhov flóry a fauny potvrdzuje environmentálnu kvalitu okolia. Lužianky vybudujeme na kvalitnej pôde, takže na svojej záhradke sa môžete doslova vyšantiť. V celej štvrti nájdete okrem jazera aj dostatok zelene a stromov.

Lužianky čistota životného prostredia

Dopravné spojenie

Než postavíš dom a zasadíš strom, potrebuješ poriadnu cestu. Mesto Senec bude čoskoro najdostupnejšie okresné mesto, pretože diaľnica D1 sa rozšíri na 8 pruhov a tiež stará Senecká cesta bude mať po novom 4 pruhy. Postavíme dve dopravné napojenia na okolitú cestnú sieť.

Lužianky dopravné spojenie

Mestská hromadná doprava

Intenzívne komunikujeme s mestom Senec, aby mala vaša nová štvrť priame spojenie do centra pomocou MHD, školských autobusov alebo medzimestskej dopravy.

Lužianky budú teda dostupné pre každého.

Lužianky mestská hromadná doprava

Raj cyklistov

V celej štvrti nájdete viacero cyklochodníkov. Budete môcť dupnúť do pedálov nielen okolo jazera, ale aj pri rieke, športoviskách a nákupnej zóne.

Zároveň v spolupráci so samosprávou pripravujeme prepojenie Lužianok na cyklochodník Bratislava – Senec.

Lužianky raj cyklistov

Pešia dostupnosť

Aj keď sa chcete len prejsť, nemusíte sa báť všadeprítomných áut. Peši sa dostanete pohodlne až do mesta a chodníky sme oddelili od ciest zeleným bezpečnostným pásom. Na slovenské pomery ide o nadštandardné riešenie, ktoré slúži pre vašu bezpečnosť.

Lužianky pešia dostupnosť

Mapa Senec-Lužianky