Železobetónový dom PREFADOM

28 jún 2022
senec-luzianky-vzorovy-rodinny-dom-orefadom

Už máte svoj veľkorysý pozemok v Lužiankach? Ak áno nadišiel čas sa pozrieť na možnosti výstavby rodinného domu. My v developerskej spoločnosti D O A S, a. s. vieme, že proces výberu vlastného rodinného domu je náročný. Chceme vám preto postupne predstaviť našich vybraných stavebných partnerov, ktorí spĺňajú našu víziu zeleného bývania. Prvým z nich je spoločnosť IN VEST,ktorá ponúka moderný modulárny dom PREFADOM.

senec-luzianky-prefadom-rd1

Ing. Jaroslav Škrovánek, vedúci odboru developerských činností D O A S, a. s. upresňuje prečo spoločnosť IN VEST je správna voľba: „Lebo ako jedna z mála firiem na Slovensku nezanevreli na prefabrikáciu. Realizujú a vyrábajú množstvo prefabrikovaných stavieb ako sú obytné domy, nemocnice, školy, škôlky a v neposlednom rade aj rodinné domy v modernom dizajne. Ich časová a dielenská presnosť je fascinujúca. Okrem toho majú výborné parametre pre akustiku aj teplotechniku, pretože chladenie takmer nepotrebujete. Domček je pritom postavený z časového hľadiska rýchlo a kvalitne.“

Prečo si vybrať montovaný nízkoenergetický dom PREFADOM

Montovaný železobetónový dom je vhodnou voľbou pre každého, kto chce stavať jednoducho, rýchlo a nemá čas dohliadať na priebeh stavby. Tieto domy dokážu tlmiť zvuk a zadržiavať teplo rovnako dobre ako murované domy. Nízkoenergetický  dom spĺňa požiadavky energetickej triedy A0 s nízkymi nárokmi na údržbu, čím odľahčí vašu peňaženku a mesačné náklady na energie.

Modularita tohto domu umožňuje zhotoviť rodinný dom podľa vašich individuálnych predstáv. Cena hrubej stavby za m2 podlahovej plochy začína od 490 €. V tomto videu môžete vidieť, ako v praxi vyzerá montáž tohto domu.

senec-luzianky-prefadom-rd2

10 dôvodov prečo PREFADOM bude spĺňať vaše nároky na bývanie:

1. Bývate v novom už od 3 mesiacov
V závislosti od vybraného typu domu môže byť váš nový domov postavený od 3 do 6 mesiacov od začiatku výstavby

2. Konečné prevedenie možné v troch variantách
Vybrať si môžete zhotovenie v hrubej stavbe, ako holodom, alebo dom na kľúč vrátane kuchynskej linky a vstavaného nábytku

3. Široký výber dispozičných riešení a zmien aj do budúcna
Montovaný dom neznamená, že je dispozícia daná a nemenná. Vybrať si môžete rôzne typológie domu a jeho dispozície. Veľkou výhodou modulárneho PREFADOMU je možnosť zmeny vnútorných dispozícii kedykoľvek aj v priebehu užívania domu. Potrebujete zväčšiť niektorú izbu, alebo inú rozdeliť na dve ? Nie je problém.

4. Výborné tepelnoizolačné a akustické vlastnosti
Pohľadové betónové fasádne steny zabezpečujú vysokú odolnosť voči mrazu, atmosférickým vplyvom a výborne tlmia zvuk.

5. Možnosti rôznej povrchovej úpravy stien
Pre milovníkov moderného pohľadového betónu aj v interiéri ponúkame betónové stropy aj interiérové steny v krásnom pohľadovom betóne. Ak preferujete  inú úpravu vonkajších aj vnútorných stien ako pohľadový betón, máme rôzne možnosti.

6. Zelená strecha
Zaujímajú vás ekologické novinky a možnosti pri výstavbe? V tom prípade vás určite upúta možnosť úspornej zelenej strechy, vytvorenie strešnej záhrady či pestovateľskej záhrady priamo na streche vášho domu.

7. Úspora energie a peňazí
Vďaka dobrej izolácii môžete ušetriť až dve tretiny energie oproti bežnému domu. A zároveň viete dom veľmi rýchlo vyhriať či vychladiť. Energetické bilancie podľa PHPP si môžete podrobne prečítať tu.

8. Menej stavebného odpadu
Vytvárame minimum stavebného odpadu pri stavbe domu.

9. Suchá a čistá výstavba
Rýchla a efektívna výstavbe prináša aj elimináciu mokrých procesov a preto je dom vhodný aj pre alergikov.

10. Silná odolnosť proti vode, ohňu či zemetraseniu

senec-luzianky-prefadom-viz1

senec-luzianky-prefadom-viz2

Prečo sa spoločnosť IN VEST rozhodla spolupracovať s D O A S, a. s. v projekte Lužianky?
„Koncept ekologickej výstavby domov je nám blízky a preto radi spolupracujeme so zelenými developermi, ktorí majú rovnakú víziu zeleného bývania ako my.“

Chcete bývať rýchlo, zdravo a zároveň šetriť energie? Potom si zvoľte nízkoenergetický montovaný dom PREFADOM, ktorý sa plne prispôsobí vašim potrebám.
Kontakt: chityelova@invest-in.sk / +421 905 438 356

Odoberajte novinky o komunitnom živote a bývaní vo Vašej novej štvrti