Tehlový dom Balance Villas

22 nov 2022
Balance Villas

Myšlienkou našich projektov v DOAS je dôraz na budúcnosť a kvalitu bývania. Preto sa zaoberáme nielen veľkosťami pozemkov, ale aj ponukou kvalitných partnerov pre výstavbu domov. V dobe zvyšujúcich sa životných nákladov a inflačnej krízy je obzvlášť dôležité myslieť na ekologické postupy výstavby a možnosti čo najväčšieho využitia prírodných zdrojov energie.

Predstavujeme vám tretieho stavebného partnera pre výstavbu vzorových domov v novej mestskej štvrti Senec-Lužianky, ktorým je spoločnosť Balance Villas. Výstavbou domov sa zaoberajú viac ako 20 rokov a postavili viac než 240 domov bez reklamácií.

Spoločnosť Balance Villas

Cieľom spoločnosti Balance Villas je vytvárať to najmodernejšie bývanie za najlepšie ceny. Domy sú postavené z konzervatívnych a rokmi overených stavebných materiálov (tehla, betón a drevo). Firma pre vás vie zabezpečiť návrh domu, financovanie, výstavbu, servis a vyjsť vám v ústrety v každej životnej aj finančnej situácii. Domy sa stavajú od 75 m2 a cena výstavby sa pohybuje od 1250 € / m2 bez DPH.

Július Pravda, konateľ spoločnosti Balance Villas hovorí: „Naše domy sú výsledkom dlhoročných skúsenosti s výstavbou domov a práce s ľuďmi pri navrhovaní dispozičných riešení. Navrhujeme domy vždy podľa požiadaviek klienta a jeho životnej situácie. Najväčšou prioritou je pre nás spokojný klient. Spojením konzervatívneho typu výstavby, ceny a rýchlosti sme priniesli na trh produkt, ktorým vieme vyhovieť takmer každému.“ Andrea Maráková, finančný riaditeľ spoločnosti Balance Villas dodáva: ,,Spokojný klient je výsledkom precízne nastaveného financovania, priebehu splácania hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Veľký dôraz kladieme nielen na začiatok financovania nehnuteľnosti, ale aj na servis počas celej doby s efektívnymi optimalizáciami. “

10 dôvodov prečo si vybrať dom od Balance Villas:

1. Výstavba za 4 mesiace
Uvedomujeme si, že chcete bývať čo najrýchlejšie. Ak viete, čo chcete, výstavba napreduje veľmi rýchlo.

2. Vlastná Architektúra
Architektúru vytvárame spolu s vami, ste súčasťou procesu tvorby, ale zároveň vám vieme poradiť z bohatých 20-ročných skúseností.

3. Efektívne využívame celú plochu domu.
V domoch eliminujeme zbytočné chodby a nevyužité priestory, premyslenou dispozíciou šetríme miesto.

4. Orientácia domu
Vieme, že chcete mať presvetlený dom, ale v určitých priestoroch a časoch je potrebný aj tieň. Preto staviame premyslene s ohľadom na svetové strany.

5. Trvalo prestrešená terasa
Trvalo prestrešená terasa je výhodou vo všetkých poveternostných podmienkach a počas celého roka.

6. Finančné poradenstvo a úvery
Dlhodobo poskytujeme aj poradenstvo pre úvery spojené so stavbou domu a preto vám vieme zaručiť tie najlepšie ceny.

7. Spojenie interiéru s exteriérom cez presklenú terasu

8. Energetická trieda A0
Energetický certifikát A0 vám prinesie každomesačné šetrenie energií v dome.

9. Možnosť využiť akustický strop
Akustika zohráva pri tvorbe interiéru dôležitú úlohu. Akustický strop vám vie zaručiť nielen zvukovú izoláciu, vysokú kvalitu zvuku v miestnosti, ale je aj krásnym dizajnovým doplnkom.

10. 100 % garancia
Stojíme si za svojou prácou, o čom svedčí 20 rokov bez reklamácie a preto poskytujeme 100 % garanciu na naše rodinné domy.

Prečo vznikla spolupráca pre projekt Senec – Lužianky?

Konateľ spoločnosti Ballance Villas: „Dlhoročné skúsenosti DOAS sa spojili s výbornou minimalistickou architektúrou, konzervatívnym spôsobom výstavby, správne nastaveným financovaním a spoločnými víziami. Výsledkom je záruka tej najlepšej požadovanej kvality na dnešnom  kolísavom realitnom trhu aj pre najnáročnejších klientov.“

Slovami investora DOAS: „Chýbal nám do skladačky partner na klasickú výstavbu rodinných domov, ktorý využíva tradičné materiály, ako je napríklad tehla. Opäť sme sa zamerali na referencie a skúsenosti, prozákaznícky prístup, rýchlosť výstavby a inovatívnosť v dispozičných a typologických riešeniach. Rovnako dôležitá je aj finančná dostupnosť stavieb a nižšie prevádzkové náklady. Preto sme presvedčení, že naši klienti nájdu v spoločnosti Balance Villas spoľahlivého partnera pre svoje budúce rodinné domy.“

Projekt Senec Lužianky napreduje rýchlo a 75% pozemkov je už vypredaných. Nečakajte a vytvorte si priestor na život pre vás a vašu rodinu na pozemkoch, kde je dosť miesta na všetky vaše sny. Celá štvrť je zasadená do tichej lokality na juhu mesta, bude mať výbornú prepojenosť, dostatok služieb a množstvo príležitosti na oddych, šport alebo kultúrne vyžitie.

Radi by ste bývali v nízkoenergetickom tehlovom dome od spoločnosti Balance Villas?
Kontaktujte nás: juliopravda@gmail.com / +421 901 705 070

Odoberajte novinky o komunitnom živote a bývaní vo Vašej novej štvrti