Spúšťame záverečnú 3. etapu predaja posledných 31 pozemkov

18 máj 2022
Senec Lužianky 3. etapa predaja

Developerská spoločnosť D O A S, a.s. spúšťa 3. etapu predaja posledných 31 pozemkov v najlukratívnejšej časti v srdci Lužianok, priamo pri prírodnom jazere. Aj tieto pozemky vám poskytnú štedrý priestor na život od 900 až do 2040 m2 s orientáciou na všetky svetové strany. Čo všetko vám zóna II. pri jazere ponúka?

Senec Lužianky predaj pozemkov 3. etapy

Priestor pre celú rodinu

Neštandardne priestranný pozemok prináša viac možností, ako býva štandardom. Nebudete sa prispôsobovať pozemku, ale pozemok sa prispôsobí vašim potrebám. Postavíte si dom podľa vlastných predstáv s dostatkom miesta na parkovanie aj pre viac áut. Môžete si zasadiť okrasné aj ovocné stromčeky, vybudovať altánok a ostane vám dosť miesta aj pre bazén. Vďaka veľkému pozemku získate súkromie a susedia už nebudú počuť každé vaše slovo. Priestor vám a celej rodine prináša slobodu bez kompromisov.

Slnečná úrodná oblasť

Lužianky sú vybudované na kvalitnej pôde, takže sa určite budete tešiť z krásnej úrody priamo vo svojej záhradke a to nie je všetko. Benefitom je aj veľké množstvo slnečných dní v Senci, ktoré pomôže nielen rastlinkám, ale aj psychickej pohode. Okrem toho vaše okolie nebudú tvoriť autá, ale krásne aleje stromov, aby ste sa domov chodili zrelaxovať a oddýchnuť si vo svojom kúsku raja.

Senec Lužianky jazero

Dominanta jazero

Táto zóna je najvyhľadávanejšou práve kvôli prírodnému rekreačnému jazeru, ktoré budete mať na skok od domu. Ráno budete vstávať s výhľadom na jazero, alebo si vybehnete zaplávať. Cez víkend si vypijete kávičku na terase domu a môžete sa opaľovať pri vode. Jazero poskytne dosť priestoru aj pre fanúšikov rôznych bezmotorových vodných športov. Jazero zároveň plní funkciu ochladzovania a zvlhčovania okolitého prostredia, bývanie počas horúcich letných mesiacov bude príjemnejšie.

Senec Lužianky jazero v centre verejného priestoru

Peši a bicyklom všade

Výhodou je, že prechádzkou sa dostanete pohodlne až do mesta. Pre vašu bezpečnosť budú chodníky od ciest oddelené zeleným bezpečnostným pásom. Nájdete tu viacero cyklochodníkov, ktorými sa dostanete do nákupnej zóny, ku športoviskám, k Lužným lesom, do mesta Senec alebo okolitých častí. Všetko potrebné pre váš život nájdete priamo v novej švrti Senec-Lužianky.

Ako túto časť novej štvrte vníma developer: „V Zóne II. priamo pri jazere sa budúci majitelia môžu tešiť na väčšie oddychové priestory a zelenšie prostredie. Veľkosť jazera prinesie aj prírodné úkazy v podobe pestrejšej vegetácie a vodného vtáctva. Naším cieľom je eliminovať v tejto časti autodopravu a dať priestor obyvateľom štvrte na šport a relax, hlavne cez víkendy. Vytvorili sme aj atypicky tvarované pozemky v západnej a východnej časti jazera s prístupom cez slepé uličky. Život v tejto časti bude určite pestrý a inšpiratívny v mnohých smeroch.“

Ak chcete bývať priamo v srdci Lužianok, na skok od prírodného jazera táto časť je stvorená priamo pre vás. Tu budete doma.

Odoberajte novinky o komunitnom živote a bývaní vo Vašej novej štvrti