Spúšťame 2. etapu predaja 52 pozemkov pre zelenú generáciu

8 feb 2022
Senec Lužianky 2. etapa predaja

Developerská spoločnosť D O A S, a.s. spúšťa 2. etapu predaja 52 nových pozemkov o celkovej výmere 66 396 m2 v novej štvrti na juhu Senca. V Lužiankach nájdete všetky benefity bývania pre zelenú generáciu na jednom mieste. Predaj veľkorysých pozemkov vsadených do príjemného tichého prostredia začína už tento mesiac.

Senec Lužianky predaj pozemkov 2. etapa Zóna II.

Jazero v blízkosti domova si ihneď obľúbite

S východom slnka načerpáte energiu vďaka krásnemu výhľadu. Vypitie rannej kávy so slnečnými lúčmi na vlastnej záhradke je sen každého z nás. Aj prístup k vode neďaleko domčeka prináša viaceré výhody, ktoré viete aktívne využiť vo voľnom čase a zároveň prítomnosť jazera prispeje k ochladzovaniu okolitej klímy. Pre budúcich obyvateľov poslúži pre rôzne vodné športy alebo na oddychové aktivity.

Počas prechádzky si odskočíte do obchodu

Po rušnom pracovnom nasadení počas dňa oceníte po príchode domov tiché, pokojné prostredie. Po náročnom dni si okrem tichých okamihov na svojej terase vychutnáte rodinné prechádzky po rozmanitých Lužiankach. Popritom si môžete odskočiť do obchodnej zóny nakúpiť všetko, čo budete potrebovať. Obchodná zóna bude ponúkať aj služby ako kaderníctvo, kozmetika, športové štúdio. Samotní obyvatelia si podľa vlastných preferencií vyberú, akým službám dajú v novej štvrti zelenú.

Senec Lužianky obchodná zóna cyklochodník

Vyšantite sa na veľkej záhrade

Veľkosti pozemkov sú viac ako štedré. V súčasnosti sú väčšie pozemky raritou, avšak ich potenciál je nekonečný. V druhej etape predaja bude k dispozícii vyše 50 pozemkov v rozmeroch od 862 m2 do 2621 m2. Získate priestor pre hravý detský kútik, miesto na veľkolepú grilovačku a vytvoríte si vlastnú záhradku s čerstvým ovocím a zeleninkou. A medzi lúčne kvety si môžete osadiť včelí úľ čím podporíte rozvíjajúcu sa biodiverzitu v novej mestskej štvrti. Aj malými spoločnými krokmi tvoríme zelenú budúcnosť.

Cyklochodníkom z Lužianok do centra Senca

Cieľom novej štvrti je taktiež zabezpečiť výbornú dostupnosť do centra mesta. Bicyklom aj pešo sa dostanete do Senca bezpečne po novovybudovanom združenom cyklochodníku. Trasa povedie od novej štvrte cez podjazd pod cestou 1. triedy pri kruhovom objazde v smere do Šamorína. Výstavba cyklochodníku z novej štvrte a napojenie na cyklochodník mesta Senec sa začne realizovať už tento rok.

Zo škôlky na športoviská

Vaše deti do škôlky meškať nebudú. V Senci-Lužiankach otvoríme novú materskú školu s originálnym inovatívnym spôsobom výučby. Individuálny prístup zo strany pedagógov, moderné priestory, prostredie obklopené jazierkom, lužnými lesmi a riekou Čierna voda. Počas víkendov si spoločne zacvičíte na športoviskách, kde rozhýbete svoje telo aj dušu. To je to pravé podnetné prostredie na prirodzené rozvíjanie kultúry prostredia, psychického a fyzického zdravia vás a vašich malých/veľkých ratolestí.

Senec Lužianky športoviská

Odoberajte novinky o komunitnom živote a bývaní vo Vašej novej štvrti