Montovaný drevodom od Meissen, s.r.o.

25 aug 2022
meissen-vzorovy-rd

Pre svoj vysnívaný pozemok v projekte Senec Lužianky si môžete vybrať jeden zo vzorových domov od niekoľkých firiem. Stavebných partnerov vyberáme dôkladne, lebo máme víziu stavať kvalitne, efektívne, ale šetrne k životnému prostrediu. Preto bolo logickým rozhodnutím vybrať ako ďalšieho realizátora vzorových domov spoločnosť Meissen, s.r.o.

Prečo sme si v D O A S, a. s. vybrali na spoluprácu spoločnosť Meissen, s.r.o. ? Ing. Jaroslav Škrovánek, vedúci odboru developerských činností D O A S, a. s. odpovedá: „Sú to vývojári vo svojom segmente postupne sa približovali k ekologickým výrobkom a dnes sú „Pure Life“. Na projektoch od Meissenu nás fascinuje zjednodušenie stavebných procesov na minimum, je to viacmenej suchá prefabrikovaná výstavba s minimálnym odpadom po dostavbe. Montáž je jednoduchá, rýchla a dizajnové prevedenia domov nemajú výrazné obmedzenia. Naším cieľom je, aby si klienti na tieto nové trendy v stavebníctve zvykli a plánovali prefabrikované domy v dostatočnom predstihu s poradenstvom od Meissen. Počas a po zrealizovaní stavby sú už zmeny náročnejšie.“

meissen-rd-golf

Čím je špecifický THREE systém®?

THREE systém® spája tri najmodernejšie stavebné materiály: LVL drevo (vrstvené dyhové drevo), PUR/PIR stenové panely od nemeckej spoločnosti Linzmeier a horčíkové dosky (MgO). Tieto ekologické materiály majú vysokú životnosť a požiarnu odolnosť. Vďaka tomuto konštrukčnému základu môžete svoj dom postaviť tak, aby spĺňal štandard pasívneho či nulového domu. THREE systém® je certifikovaný podľa európskeho technického posúdenia (ETA).  Viac o tomto prepracovanom systéme zistíte v tomto videu.

meissen-three-system

Vyberte si stupeň dokončenia domu

Vybrať si môžete modulárne riešené bunky na báze THREE systému®, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Ponúkajú vám rôzne dispozičné riešenia a tiež variabilitu do budúcna. Ak budete chcieť dom rozširovať, či meniť dispozíciu, je to možné. Zvoliť si môžete podľa vlastných priorít aj stupeň dokončenia domu, či už je to hrubá stavba, holodom, alebo dom na kľúč. Firma ponúka aj možnosť „Postav si svoj dom sám“. Pozrite sa, ako v praxi vyzerá montáž tohto domu.

meissen-rd-vajnory

Prečo si vybrať drevodom od Meissen, s.r.o. ?

1. Hrubá stavba, holodom, alebo dom na kľúč
Výber je na vás, či si interiér dokončíte sami, alebo sa rovno nasťahujete do hotového domu pripraveného na bývanie.

2. Možnosť pasívneho či nulového domu
Spoločnosť Meissen, s.r.o. je zameraná na výstavbu rodinných domov v kategórii A0. ( t.j. takmer s nulovou spotrebou energie)

3. Vlastná zostava modulov a možnosť rozšírenia v budúcnosti
Veľkou výhodou týchto domov je možnosť variácie modulov, rozširovanie, či zmena podľa vašich aktuálnych potrieb.

4. Odolný voči vlhkosti a starnutiu
Krátka doba vykurovania – úspora nákladov na prevádzku.
Bez OSB dosiek a minerálnej vaty.
To všetko vďaka špecifickým vlastnostiam THREE systému®.

5. Maximálne izolačné vlastnosti pri minimálnej hrúbke
Zabezpečí minimálne tepelné straty v zime a zároveň ochranu pred teplom v lete.

6. Stavba domu na kľúč do 4 mesiacov
Vďaka neustálemu vývoju a využitiu moderných materiálov sa zvyšuje nielen rýchlosť výstavby, ale aj životnosť a požiarna odolnosť.

7. Odolnosť voči škodcom ako sú huby, plesne a hmyz

8. Certifikovaný systém výstavby THREE systém®

9. Výlučne z ekologických materiálov a šetrný voči životnému prostrediu

10. Všetky použité materiály sú recyklovateľné – protialergické (certifikát PURE LIFE)

Pozrite si realizácie, alebo si stiahnite aktuálny katalóg rodinných domov a vyberte si svoj vysnívaný dom.

meissen-rd-castor

Vyberte si dostatok miesta pre život

Na ploche 344 414 m2 vznikne 235 pozemkov ideálnych pre výstavbu rodinných domov, polyfunkčných bytových objektov, obchodnej zóny, viacero športovísk, škôlky či kultúrneho centra. Atraktivita a lukrativita pozemkov v oblasti Senec-Lužianky je zaujímavá nielen pre svoju polohu, ale aj novovybudovanú zelenú štvrť. Lužianky sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili komfortne kdekoľvek práve ste. Či si vychutnávate grilovačku so susedmi na záhrade, alebo sa člnkujete s rodinnou na jazere. Celá štvrť je preto zasadená do tichej lokality na juhu mesta. Charakterizuje ju výborná prepojenosť, dostatok služieb a množstvo príležitostí na oddych, šport alebo kultúrne vyžitie.

Zaujali sme vás? Ozvite sa nám a zistite viac informácií o možnosti stavby vášho budúceho drevodomu, THREE systém® od spoločnosti Meissen, s.r.o.
Kontakt: meissen@meissen.sk / +421 903 437 322

Odoberajte novinky o komunitnom živote a bývaní vo Vašej novej štvrti